ONLiNE MULTiPLAYER HRY ZDARMA

- DOMÁCÍ STRÁNKA

GTAIV podrobnosti o multiplayeru

Válka gangů v multiplayeru GTAIV. Španělský magazín PSM3 přinesl první podrobné informace o multiplayeru v Grand Theft Auto IV, které jsme nakousli již dříve. Hra bude podporovat několik režimů až pro šestnáct hráčů, přičemž je budete moci spustit kdykoliv během hraní singleplayeru. Niko jen vytáhne svůj mobilní telefon, upraví si vizáž a už válčí online s patnáctkou
K dispozici bude kromě klasiky v podobě deathmatch a team deathamtche přehršel režimů. Například závody po Liberty City v Race, kooperace pro čtyři hráče, kteří budou bojovat proti policii nebo týmové Cops VS. Crooks, kde proti sobě půjdou policisté a zločinci.

Hangman's Noose je zase založen na misi přímo ze singleplayeru, kde musíte ochraňovat s čtyřmi kumpány člena mafie, Kennyho Petroviče. Velmi rychle však na místo dorazí SWAT a vy si tak budete muset probojovat cestu skrze město.

Mafia a Team Mafia jsou zase o úkolech rozesetých po městech a hráči budou soupeřit o to, kdo je splní první. Bomb Da Base a další režimy jsou totožné s těmi v PSP verzích Grand Theft Auto. Poslední Free Roam je pak v podstatě jen volným pobíháním, střílením a chatováním mezi zločinci.

Celý rozpis modu je zde:
Hangman's Noose
Car Jack City
Bomb da Base
Bomb da Base II
Mafia Work
Team Mafia Work
Deathmatch
Team Deathmatch
Turf War
Cops N Crooks
Race
GTA Race
Deal Breaker
Free Roam


 


 


 


 


 


 


 


 

Žádné komentáře
 
Multiplayerové hry, MMO hry zdarma, Multiplayer online hry zdarma, Hry zdarma, Hraní po internetu, Free hry, Online hry, Hry, Internetové hry, Hry po internetu, Online web hry, PC hry ke stažení, Počítačové hry