ONLiNE MULTiPLAYER HRY ZDARMA

- DOMÁCÍ STRÁNKA

Starý hry zdarma (singleplayer)


Chtěl bych vám připomenout dávné časy strávené u našlapaných PC typu 486.. Zde najdete nějaký ty starý hry ke stažení, ze žánru akční a Strategické.. Tyto hry nepodporují multiplayer, ani žádné jiné hraní po internetu..


AKČNÍ


Grand Theft Auto 2
Druhý díl ze série velmi oblíbených akčních her GTA. Jako v prvním dílu, hráč ovládá zločince, který se všemi možnými dopravními prostředky pohybuje po městě a musí plnit různé úkoly zdejších mafiánů.
Grand Theft Auto 2 download :
*STAHUJTE ZDE*


Grand Theft Auto

První akční hra, kde se můžete volně pohybovat ve městě a dělat si co chce, ale to nebude tak jednoduché. Při porušení trestného činu vás bude pronásledovat celá řada policejních strážníků.

Grand Theft Auto download:
*STAHUJTE ZDE*


Shadow Warrior
Tato vynikající 3D FPS od 3D Realms, stavěná na Duke Nukem 3D enginu je nejméně zábavná jako její už jmenovaný předchůdce.


Shadow Warrior download:
*STAHUJTE ZDE*


Blood
Strašidelná, akční hra na urovni Duke Nuken 3D. Vy jako hlavní hrdina se ocitnete v zemi mrtvých kudy si musíte prostřílet cestu až k závěrečnému bossovi.

Blood download:
*STAHUJTE ZDE*


Wolfenstein 3D
První 3D akční hra v historii počítačových her ! Tak tahle hra udělala díru do světa a jako první spatřila světlo 3D akčních her plné zbraní a krve. Váš cíl je jasný: zabít všechny němce !

Wolfenstein 3D download:
*STAHUJTE ZDE*


Duke Nuken 3D
Další stará 3D FPS hra, která od roku 1996 sklízela velké uspěchy a hráči si jí pamatují až do ted. Duke bojuje proti mimozemšťanům, kteří se chtějí zmocnit země a posléze jí zničit.

Duke Nuken 3D download:
*STAHUJTE ZDE*


Doom2
Pokračování legendární 3D akční hry s názvem Doom2 z roku 1994. Dooma zná snad každý, žádná hra nemá tak bohatou historii.


Doom2 download:
*STAHUJTE ZDE*


Doom
Jedna z prvních, kvalitních 3D akčních her na světě z roku 1993. Dooma zná snad každý, žádná hra nemá tak bohatou historii.


Doom download:
*STAHUJTE ZDE*


Golden Axe
Legendární arkádovka, kde ovládáte postavu, která bojuje s drakama, obrama a skřítkama. K boji vám dopomáhá magie a různé druhy zbraní.

Golden Axe download:
*STAHUJTE ZDE*


Mortal Kombat2
Další díl uspěšné čisté bojovky, se vším všudy co k ní patří. To znamená několik soupeřů, kteří vládnou rozličnými hmaty, chvaty a specialní údery.

Mortal Kombat2 download:
*STAHUJTE ZDE*


Worms+
Novější verze Worms. Vašim cílem je zbavit se všech protihráčských červů a to bud odstřelením, utopením nebo dalším z mnoha způsobů.

Worms download:
*STAHUJTE ZDE*


Dyna Blaster
Stará dyna! Jasný že máte za úkol zachránit jisté něžné pohlaví. Prostředkem k tomu je jediná zbraň, která se ve hře vyskytuje a tou je velká černá bomba! Možnost hra více hráčů na jednom PC.

Dyna Blaster download:
*STAHUJTE ZDE*


STRATEGiE

Fallout
OOOoo pecka ! Stará, tahová, RPG - strategie Fallout je tu ke stažení zdarma.. Dokonalý děj zaručuje neuvěřitelnou zábavu na nespočet hodin..
Fallout download:
*STAHUJTE ZDE*
Heslo k rozbalení: www.hrajsa.sk


KKND Extreme
Špička starších strategií. Máte na výběr z ras jako jsou indiáni a vojáci. Můžete stavět různé druhy jednotek, od tanků, štírů až po věže, ktomu ale nejprve potřebujete budovy a peníze, které získáváte těžením ropy..
KKND Extreme download:
*STAHUJTE ZDE*


Command and Conquer: Red Alert
Každý určitě zná zaběhlou akční strategii Command and Conquer, která má mnoho úspěšných dílů. Nabízíme vám zahrát si první sérii této veleůspěšné válečné strategie..

Command and Conquer: Red Alert download:
*STAHUJTE ZDE*


Theme Hospital
Název hry Theme Hospital vypovídá za vše. Stavíte nemocnici a staráte se o bezproblémový chod, aby všichni návštěvníci byli spokojeni s organizací...

Theme Hospital download:
*STAHUJTE ZDE*


Settlers 2
Ve hře Settlers 2 narazíte na 4 národy: Římané, Vikingové, Japonci a Afričané. Každý má stejný systém, jednotky, budovy, ale graficky se celkem odlišujou..

Settlers 2 download:
*STAHUJTE ZDE*


Dune 2
Snad první akční real-time strategie na scéně ! principem, jako v každé strategii, je zničit všechny a všechno. Na výběr jsou tři rasy, Atreidi, Harkoneni a Ordové.

Dune 2 download:
*STAHUJTE ZDE*


Warcraft 2
Warcraft 2 na rozdíl od svého staršího bratra rozšíril vojny i na mořskou hladinu, kterou zabírají bojovné i rybářské lodě, a vzdušný prostor, který je zase územím draků a dalších létajících vynálezů.

Warcraft 2 download:
*STAHUJTE ZDE*


Transport Tycoon DeLuxe
Budujete svět od samotného začátku. Objevíte se na prázdné louce, kde najdete pár věcí a nebo menších míst a samozřejmě moře. Vyberte si místo, postavte hlavní stan a můžete začít stavět!

Transport Tycoon DeLuxe download:
*STAHUJTE ZDE*


Heroes of Might and Magic
Po světě se pohybujete se svými hrdiny, pomocí nich vstupujete do bitev, sbíráte po světě suroviny, zabíráte doly, získáváte pro ně artefakty zvyšující jejich schopnosti nebo třeba hledáte ukrytý poklad.

Heroes of Might and Magic download:
*STAHUJTE ZDE*SimCity2000

Jako hráč sa dostávate do role správce, a nebo starosty města s právomocí rozhodovat o jeho chodu. Postavte si vlastní město, budovy, silnice, továrny a mnoho dalšího.

SimCity2000 download:
*STAHUJTE ZDE*


Civilization 2
Kdo by nechtěl budovat svojí civilizaci od kolébky, stavby prvních měst, prvních bojů až po lety do vesmíru? To vše vám umožní tato výborná hra.

Civilization 2
download:
*STAHUJTE ZDE*


UFO: Enemy Unknown
V UFO: EU jste ředitelem a manažerem jedné celosvětové agentury pro boj (jak už název napovídá) proti mimozemským návštěvám na naší planetě.

UFO: Enemy Unknown download:
*STAHUJTE ZDE*
Poslední komentáře
03.04.2010 21:04:31: Na internetu najde minimalne dve stranky s TTDL, jedna je projekt OpenTTDL a druha už presne nevim ,...
14.02.2010 09:31:59: Jsem fanda TTDL - bohužel se tato hra hrát nedá, neboť jí chybí sejf. Kdy by se dalo či jak hru se s...
 
Multiplayerové hry, MMO hry zdarma, Multiplayer online hry zdarma, Hry zdarma, Hraní po internetu, Free hry, Online hry, Hry, Internetové hry, Hry po internetu, Online web hry, PC hry ke stažení, Počítačové hry