ONLiNE MULTiPLAYER HRY ZDARMA

3D AKČNÍ

D-Day normandy (Quake2)

D-Day normandy je původně modifikace do hry Quake2 a odehrává se ve druhé světové válce. V tomto downloadu už máte Quake2 a D-Day pohromadě.. Stáhnete si ještě vyhledávač herních serverů a můžete začít hrát po internetu..
žánr: 3D akční multiplayer
požadavky: CPU 400mhz, 128mb ram
velikost: 300MB
D-Day : Normandy je týmově založená hra čistě pro multiplayer.Proti sobě jsou dva týmy které tvoří většinou Němci (Axis)a Spojenci (Allies).Dále týmy jako Rusové, Němci, Poláci, Japonci atd.. Boti do hry bohužel neexistují což je mínus asi jen pro začátečníky, kteří by se s nimi mohli od začátku alespoň trochu zlepšit, aby si na serveru alespoň trochu zahráli a neumírali pořád.
Jedná se o hru jak už název napovídá z prostředí druhé světové války.. Hra je cca 7 let stará, ale stále má své příznivce .. Mnohdy se stává že hráči se podívají na grafickou stránku hry a s hrou už nikdy nic víc nechtějí mít .. Ale to je chyba, protože hlavní síla této hry spočívá ve hratelnosti, komunitě hráčů a množství map.. Ovládání hry je celkem jednoduché když si ho nastavíte podle vás nebudete s ním mít problémy.. Ve hře jsou různé typy úkolů.Nejčastější je dosáhnout předem určený počet zabití členů druhého týmu.. Druhý úkol spočívá ve zničení nebo obraně různých bunkrů, beden se střelivem, věží, mostů, děl a tak dále.Za zničení určeného cíle kterých je většinou víc dostane váš tým body kterých musí dosáhnout určitý počet.Většinou musíte zničit všechny objekty abyste dosáhli určeného množství bodů ne vždy je tomu tak.Někdy je v mapě objektů více než musíte zničit.Občas je mapa kde potřebujete na infiltraci nepřátelské základny společníka což je myslím jedině dobře.Tato hra není o tom že nějaký sólista naběhne nepřátelské obraně přímo před hlavně těžkých kulometů.Hlavní je tu spolupráce.. .Občas je potřeba do nepřátelské základny vlézt ventilační šachtou která je samozřejmě položena u stropu což znemožňuje sólistovi vlézt do této šachty..Povolání je ve hře 9 z nichž každé má své výhody i nevýhody.Například puškař je celkem rychlá jednotka zatímco těžká pěchota (těžký kulomet) je strašně pomalá jednotka ale jeho výhoda spočívá v palebné síle těžkého kulometu se kterým však musí buď klečet nebo ležet aby mohl střílet.Každé povolání kromě medika má kromě hlavní zbraně taky granáty a nůž.Sniper, inženýr(bazuka,TNT), oficír(může volat nálety) mají také pistol.. Jednotek je velké množství, které musíte poznat samy....

web: dday-normandy.noob.cz

Pro zobrazení herních serverů si stáhňete ještě vyhledávač serverů...
Při instalaci hry vám to možná někde u konce napíše nějakej error.. dáte pokračovat a instalace se bez problémů dokončí.. tento error nebude hře nijak vadit..

hra ke stažení:
D-Day normandy Quake2 download:
*STAHUJTE ZDE*

vyhledávač internetových serverů:
D-Day server browser download:
*STAHUJTE ZDE*

Žádné komentáře
 
Multiplayerové hry, MMO hry zdarma, Multiplayer online hry zdarma, Hry zdarma, Hraní po internetu, Free hry, Online hry, Hry, Internetové hry, Hry po internetu, Online web hry, PC hry ke stažení, Počítačové hry