ONLiNE MULTiPLAYER HRY ZDARMA

3D AKČNÍ

ET: QuakeWars demo

3D akční Nářez! Demo obsahuje multiplayer s jednou rozsáhlou mapou, kde naleznete spoustu vozidel, tanků, plavidel a létajících vozítek, takže souboje budou na suchu, na vodě i ve vzduchu!

žánr: 3D akční multiplayer
požadavky: PCU 2 Ghz, 512 mb ram, 256 mb grafika
velikost: 728MB
Enemy Territory: Quake Wars je multiplayerová akce, kde lidé na Zemi odráží útoky Stroggů z vesmíru. Vyberte si, na kterou stranu se přidáte a vstupte do krvavé bitvy! Demoverze obsahuje propracovanou mapu Valley, kde je třeba zabránit Stroggům v otravě čističky vod.

Lehce se připojíte na herní servery. Stačí spustit hru, v levo nahoře dáte Play Online a vyjede vám ''velký'' seznam herních serverů. Než si nějaký vyberete, nezapomente zaškrtnout v levo nahoře kolonku s názvem Punkbuster, jelikož bez toho se na internetové servery nepřipojíte. na ET:QW serverech můžete nyní vidět přes den cca. 5000 lidí, což je velmi slušný počet na demoverzi ! Takže je opravdu z čeho vybírat..

download:
*STAHUJTE ZDE*

obrázky:
obrázek ze hry , obrázek ze hry2


Poslední komentáře
02.02.2010 12:03:30: to nejde do pici
 
Multiplayerové hry, MMO hry zdarma, Multiplayer online hry zdarma, Hry zdarma, Hraní po internetu, Free hry, Online hry, Hry, Internetové hry, Hry po internetu, Online web hry, PC hry ke stažení, Počítačové hry