ONLiNE MULTiPLAYER HRY ZDARMA

3D AKČNÍ

GunZ: The Duel

Masakr online multiplayerová střílečka, viděná z pohledu za zády hráče, kde bojujete střelnými a i chladnými zbraněmi. GunZ přináší do stojatých vod deathmatche novinku, a to RPG prvky (tunění postavy). Hra nabízí různé vychytávky, jako možnost pomocí meče šplhat po zdech, běhat po zdech, dělat efektivní úskoky a za letu pálit. Pokud dojde munice a není čas přebíjet stačí vytasit meč. Pokud držíte tlačítko shift, postava svůj meč využije k odrážení střelby ze všech automatických zbraní! Celkem slušný počet serverů a ještě více hráčů s kterýma si zařádíte na modifikaci deathmatch, team deathmatch, nebo např. gladiator mod, kde se mohou používat pouze chladné zbraně.

požadavky:
CPU 600mhz, 256mb ram, DirectX 9.0
velikost: 186MB


Během soubojů získáváte zkušenost za zabité nepřátele, která se Vám ukládá a přenáší z jedné hry do dalších. Vaše postava se vyvíjí a je pak reprezentována, jak už jsme z mnoha RPG her zvyklí, dosaženým levelem a patřičnými vlastnostmi. S postupným nabýváním vyšších levelů získáváte i peníze, za které v obchodě nakupujete vybavení. A že ho je požehnaně. Jedná se o kompletní nabídku brnění od bot po rukavice, od každého několik druhů. Dále zbraně jako meče, dýky, pistole, revolvery, automaty a granáty. Nezapomnělo se ani na speciální předměty, jako různé bonusy přidávající prsteny. Tohle všechno představuje motivaci hrát a získávat další zkušenost a peníze díky kterým pak s nakoupeným vybavením budete v aréně dominovat.


Vytvořit postavu je velmi jednoduchý úkol, protože na výběr jsou 4 předdefinované, u kterých můžete dále měnit jen vzhled a které se liší pouze zbraněmi a výbavou, se kterou budete do začátku disponovat. Můžete mít buď postavu se dvěmi samopaly, což doporučuji, protože mají vysokou kadenci. S účinností, to však není nijak slavné. Na druhou stranu u této postavy na začátek nedostáváte žádné lékárny ani tzv. repair packy, kterými si můžete v průběhu boje opravovat brnění. Druhé dvě postavy se vyznačují právě vlastnictvím těchto předmětů a na druhou stranu jsou znevýhodněny pouze zdvojenými pistolemi nebo revolvery. Ty mají solidní účinnost, dávají až čtyřikrát větší poškození, ale je s nimi obtížnější trefit pohybujícího se soupeře. Navíc oproti samopalům s 30 náboji v zásobníku jste u revolveru nuceni přebíjet po 6 výstřelech. Ale i tak se lze prosadit. Já se svou postavou začínal s revolvery a postupně k nim dokoupil i zmíněné automaty. Společně tak tvoří dobré kombo, kdy soupeře nahlodáte automatem a dorazíte ho pár ránami z pistole s velkým poškozením. Dál jsou ve hře i pušky a brokovnice, s kterými jsem zatím neměl tu čest protivníky likvidovat, protože jejich používání vyžaduje vysoký level postavy.


Po každé hře se můžete vrhnout do víru nakupování (za zabité protivníky kromě zkušenosti získáváte i peníze.), nebo jen tak chatovat s ostatními hráči. Existuje velká spousta místností, rozdělených podle úrovně postav. Tak si můžete najít právě Vám nejbližší a probrat s nimi problémy spojené s výběrem vybavení nebo zbraní. Ve hře je totiž obrovská nabídka věcí ke koupení a není radno své těžce vydělané peníze investovat špatně.. Nedostatkem hráčů tato hra rozhodně netrpí.


Pobíháte po mapě společně s ostatními a sypete do nich jeden zásobník za druhým ze své uzi nebo pistole. Občas vytasíte meč nebo dýku a efektně zakončíte soupeřův život pěkným kombem. K tomu hra nabízí různé vychytávky, jako možnost pomocí meče šplhat po zdech, běhat po zdech nebo ala Matrix (ovšem bohužel bez zpomaleného času) dělat efektivní úskoky a rybičky a za letu pálit. Pokud dojde munice a není čas přebíjet stačí vytasit meč, který také nebyl o speciální vlastnosti ochuzen. Můžete ho „nabít“ a udeřit silněji, nebo použít omračující útok a pak na zemi dorazit bezvládně ležícího soupeře. Útoky můžete navazovat do sérií a vytvořit kombo. To ovšem není všechno. Pokud držíte tlačítko shift, postava svůj meč využije k odrážení střelby ze všech automatických zbraní! Představte si to asi jako odrážení lejzrových paprsků světelnými meči ve Hvězdných válkách. Seskočíte ze střechy před nepřítele, který se Vás okamžitě pokusí zasypat sprškou kulek. Vy je efektně vykryjete a rychlým přískokem mu zasadíte několik smrtících ran. Meč se tak může stát vaší univerzální zbraní, se kterou můžete konkurovat i nejlepším střelcům. V obchodě je několik velmi silných kousků s obrovským útočným číslem, ke kterým se však dostanete až po hodně dlouhé době hraní, když bude vaše postava na patřičném levelu.

Domovská stránka: gunz.ijji.com
Registrace: member.ijji.com/register.nhn

pro spuštění hry je třeba se zaregistrovat na gunz.ijji.com. Posléze se hra spouští přímo z webu.. kliněte na „Play Live“, které se nachází na webu. Po stažení aktualizací a Launcheru se dostanete přímo do hry.

GunZ: The Duel download:
*STAHUJTE ZDE*

obrázky:

obrázek ze hry ,
obrázek ze hry2 , obrázek ze hry3
Poslední komentáře
13.12.2009 15:21:41: čau plss nevím jak nato navedl bys mně s přesnýmy instrukcemismiley${1}
 
Multiplayerové hry, MMO hry zdarma, Multiplayer online hry zdarma, Hry zdarma, Hraní po internetu, Free hry, Online hry, Hry, Internetové hry, Hry po internetu, Online web hry, PC hry ke stažení, Počítačové hry