ONLiNE MULTiPLAYER HRY ZDARMA

3D AKČNÍ

Tremulous

Tremulous multiplayerová řežba, která je zajímavá zejména tím, že zapojuje celou řadu strategických prvků. Staví se proti sobě dva týmy, lidé a mimozemšťané (příšery).

žánr: 3D akční multiplayer
požadavky: CPU 800 mhz, 128 mb ram
velikost: 95MB
Původně šlo o modifikaci Quake III Arena, se zveřejněním jejího zdrojového kódu se autoři rozhodli pro samotné free vydání.
Cílem hry je eliminace soupeřova týmu. Za každého zabitého protihráče jsou hráči odměňováni: lidé získávají kredity, za něž si mohou pořizovat nové zbraně a upgrady ze své zbrojnice, alieni zase získávají možnost vyvinout se v nebezpečnější třídy. Nečekané je také množství RTS prvků: v Tremulous mohou hráči stavět. Základní budovy slouží k jejich respawnování, když zemřou, další například k léčení nebo automatické obraně základny, když zrovna není nikdo přítomen. Logicky je tým eliminován právě tehdy, když se soupeřům podaří zničit všechny jeho respawnovací místa a navíc zabít hráče.

Po spuštění hry dáte Play a tam najdete tabulku, kde se zobrazí seznam serverů, ale nejdříve musíte změnit položku Source (nahoře v levo) z local na Internet. Pak dáte refresh list a když se vám servery pořád nezobrazí, klikněte na get new list.. Zobrazí se vám několik serverů plných hráčů. Až se připojíte tak si vyberete ze dvou stran: lidé a příšery..

download tremulous:
*STAHUJTE ZDE*

obrázky:
obrázky ze hry


Žádné komentáře
 
Multiplayerové hry, MMO hry zdarma, Multiplayer online hry zdarma, Hry zdarma, Hraní po internetu, Free hry, Online hry, Hry, Internetové hry, Hry po internetu, Online web hry, PC hry ke stažení, Počítačové hry