ONLiNE MULTiPLAYER HRY ZDARMA

3D AKČNÍ

Warsow

Kreslená, zábavná, super rychlá 3D střílečka ve stylu Quake. Warsow jde hrát po internetu, ale i proti botům. Máte na výběr z několik herních serverů, kde poznáte velké množství map a modů.

žánr: 3D akční multiplayer
požadavky:
CPU 900 mhz, 128 mb ram
velikost: 94MB
Warsow je taková pěkná kreslená 3D akce, něco jako nevlastní brácha populární hry Quake.. ještě aby ne, když je na stejném enginu. Poznáte podobnost ve stylu zbraní a hratelnosti.. máte na výběr z několika herních modů jako je DeathMatch, Capture The Flag, Instagib a hlavně RACE - modifikace kterou miluju <3 =)  tato hra poskytuje dlouhýý strafe jumpy..  (dlouhý skoky-opravdová jízda).. když to teda umíte :p pustíte si tutorial a třeba to pochopíte.. máte na výběr ze dvou skoků.. jeden normální a druhý kratší, kterým se taky odrážíte od zdi !  pokud ovládáte strafe jumpy tak neváhejte zkusit tuhle hru..


Pro hraní po internetu stačí hru stáhnout, spustíte ji a dáte join game. Pak dole zmáčknete na Search a vyjede vám seznam herních serverů kam se připojíte a zábava může začít !

Warsow
download: po kliknutí si vyberte některý z odkazů.
*STAHUJTE ZDE*

obrázky:

obrázek ze hry ,
obrázek ze hry2 , obrázek ze hry3

ukázka:
toto je video od proffesionálních hráčů hry warsow..
video ze hryŽádné komentáře
 
Multiplayerové hry, MMO hry zdarma, Multiplayer online hry zdarma, Hry zdarma, Hraní po internetu, Free hry, Online hry, Hry, Internetové hry, Hry po internetu, Online web hry, PC hry ke stažení, Počítačové hry