ONLiNE MULTiPLAYER HRY ZDARMA

3D AKČNÍ

Wolfenstein: Enemy Territory

Enemy Territory je JEDNA Z NEJLEPŠÍCH multiplayerových akcí zdarma, vycházející ze hry Return to Castle Wolfenstein. Díky využití Quake 3 engine ji spustí i majitelé slabších strojů.

žánr: 3D akční multiplayer
požadavky: CPU 800mhz, 128mb ram, 32mb grafika
velikost: 258MB
Právě Quake3 engine dodává na této hře hlavně kvalitu, rychlost a originalitu spojení rychlého Quake3 stylu a reálných zbraní..
Enemy Territory Je zasazeno do období 2. světové války a proti sobě stojí dvě strany - Spojenci jako Allies a Němci jako Axis.
Allies jako útočící tým plní některý z mnoha úkolů, to ale záleží na mapě, jelikož skoro každá má svůj úkol.. např. kdádež zlata nebo dokumentů, odvezení traku či odbouchnutí objektu. Tento útok odráží bránící tým Axis.
Máte na výběr z několika povolání: Soldier, Medic, Enginer, Covert Ops a Field Ops.
Každý z těchto povolání má své určité zbraně a schopnosti.. Například Medic dává lekárničky a obživuje téměř mrtvé spoluhráče. Enginer zase pokládá mini, odbouchává objekty, opravuje tank nebo bránu a mnoho dalších věcí..

Návod jak zprovoznit hru EnemyTerritory po internetu:
Pro úspěšné připojení do hry musíte mít nainstalovanou hru Wolfenstein: Enemy Territory, volně ke stažení např. zde - 258MB.
Dále musíte nainstalovat do hry patch 2.60 - 5MB.
Potom si stáhnete update 2.60b - 4MB , který kamkoliv rozbalíte, otevřete a tam uvidíte složky linux a win32. Vyberte si jednu ze složek, podle toho jaký máte systém, pokud windows tak otevřete složku win32 a oba spouštěcí soubory zkopírujte do vaší nainstalované hry, do složky v program files: Wolfenstein - Enemy Territory..
Dále musíte stáhnout ET Pro mod 3.2.6. - 4MB, který rozbalíte a celou složku etpro hodíte do nainstalované hry, do složky Wolfenstein - Enemy Territory..
Nyní by vám měla hra bez problémů fungovat..
Po připojení na některý herní server, vám to může začít stahovat nějakou mapu, kterou nemáte, což někdy zabere delší dobu, kvůly pomalému stahování ze hry, proto doporučuji stáhnout tento mappack - 68MB.
Po spuštění hry si založíte profil, nastavíte si hru podle vlastního gusta a můžete vyhledat některý z mnoha serverů pomocí Play Online !
Enemy Territory si můžete zahrát i na gameparku
Wolfenstein - Enemy Territory download:
*STAHUJTE ZDE*

patch: 2.60
update: 2.60b
pro mod 3.2.6.
mappack

obrázky:
obrázek ze hry , obrázek ze hry2 ,
obrázek ze hry3Žádné komentáře
 
Multiplayerové hry, MMO hry zdarma, Multiplayer online hry zdarma, Hry zdarma, Hraní po internetu, Free hry, Online hry, Hry, Internetové hry, Hry po internetu, Online web hry, PC hry ke stažení, Počítačové hry