ONLiNE MULTiPLAYER HRY ZDARMA

AKČNÍ

akční multiplayerové hry, hry zdarma, hraní po internetu, internetové hry, hry po internetu

Rychlá, unikátní a zábavná 2D akce, v jednoduchém grafickém provedení, ale o to je zábavnější. Je vytvořena na základech toho nejlepšího z her jako je Liero a Worms + Counter Strike stylu.

žánr: 2D akční multiplayer
požadavky: CPU 400 mhz, 32 mb ram
velikost: 13,5MB
Další online krvavá řežba z horního pohledu.. Tentokrát se vydáte do boje jako jeden z mnoha ''míčků''.. Ano, hrajete za plně vyzbrojený a nabušený kutálející se míček, který neni ledajaký.. Máte na výběr z velké řady zbraní a po ruce máte i nějaký ten granát..
žánr: 2D akční multiplayer
požadavky: CPU 500 mhz, 128mb ram, 32mb grafika
velikost: 12MB
Malé roztomilé potvůrky se zbraněmi..:-) Taková 2D střílečka a mlátička, kde zaměřujete myší tak jak ste zvyklí ve 3D FPS hrách.. Dalo by se to přirovnávat ke stylu hry Soldat..

žánr: 2D akční multiplayer
požadavky: CPU 400 mhz, 32 mb ram
velikost: 4,5MB
Blow Everything Up Net 2007 (název skrývající se pod zkratkou BEU Net). Koncept je jednoduchý.. ve 2D prostředí se prohání v single / multi-playeru několik postaviček, které po sobě střílí hlava nehlava v klasických herních módech...
žánr: 2D akční multiplayer
požadavky: CPU 700mhz, 128mb ram, 16mb grafika
velikost: 90MB
Arkádová multiplayerová a krvavá řežba s pohledem ze zhora. Po několika prvních minutách jsem neměl absolutně žádný důvod těmto slovům nevěřit. Střelba, akce, spousta krve, to je to oč tu běží.

žánr: akční multiplayerová arkáda
požadavky: 1.4 ghz, 256 mb ram, 128 mb grafika
velikost: 50MB
CounterStrike ve 2D provedení.. U této hry na terroristy a speciální jednotku se budete koukat z pohledu ze zhora.. Ve hře najdete několik internetových serverů s přiměřeným počtem hráčů..
žánr: 2D akční multiplayer
požadavky: CPU 90 mhz
velikost: 5MB
 
Multiplayerové hry, MMO hry zdarma, Multiplayer online hry zdarma, Hry zdarma, Hraní po internetu, Free hry, Online hry, Hry, Internetové hry, Hry po internetu, Online web hry, PC hry ke stažení, Počítačové hry