ONLiNE MULTiPLAYER HRY ZDARMA

AKČNÍ

TeeWorlds

Malé roztomilé potvůrky se zbraněmi..:-) Taková 2D střílečka a mlátička, kde zaměřujete myší tak jak ste zvyklí ve 3D FPS hrách.. Dalo by se to přirovnávat ke stylu hry Soldat..

žánr: 2D akční multiplayer
požadavky: CPU 400 mhz, 32 mb ram
velikost: 4,5MB
V Teeworlds se setkáte s několika smrtícíma zbraněma + přitahovacím lanem (ninjarope)..
Jako základní zbraně jsou: pistol, kladivo + ninjarope (kterým se přitahujete o stěny nebo si chytnete protivníka a umlátíte ho kladivem:-) .. Jinak si můžete pozbírat po zemi nějaké jiné učinější zbraně jako třeba brokovnice, raketomet nebo laser a vymlátit jeden z mnoha herních serverů, který obsazují hráči ze všech krajů světa..

Teeworlds, tato hra se ještě nedávno jmenovala Teewars, ale stvořitelé se ji rozhodli přejmenovat z nějakého mě neznámého důvodu..

ovládání - myš a klávesnice:
pohyb: w,s,a,d
utok: levé tlačítko u myši
ninjarope (lano): pravé tlačítko u myši
změna zbraně: kolečko u myši
skok: mezerník

3 hrané mody:
DM - Deathmatch . Všichni proti všem - nejvhodnější pro nováčky.
TDM - Team Deathmatch . Modrý tým proti červenému týmu a naopak. Vhodné pro pokročilejší.
CTF - Capture The Flag . Jedná se o Team Deathmatch s tím, že každý tým má jednu vlajku, kterou má za ukol bránit, ale i ukrást nepřátelskému týmu a donést ji na tu svou...

Stáhnete, rozbalíte, spustíte a vyjede vám seznam herních serverů.. Na jeden znich se připojíte a můžete se honit po internetu s několika dalšíma hráčema.. třeba i přátelema :-))

download TeeWorlds:
*STAHUJTE ZDE*

obrázky:
obrázek ze hry , obrázek ze hry2 , obrázek ze hry3


officiální web hry: teeworlds.com
Žádné komentáře
 
Multiplayerové hry, MMO hry zdarma, Multiplayer online hry zdarma, Hry zdarma, Hraní po internetu, Free hry, Online hry, Hry, Internetové hry, Hry po internetu, Online web hry, PC hry ke stažení, Počítačové hry