ONLiNE MULTiPLAYER HRY ZDARMA

MMO-RPG

Dungeon Runners

Počátečním bodem vašeho dobrodružství je místo zvané Townston. Tam dostanete první questy, navštívíte obchodníky se vším možným a setkáte se samozřejmě s dalšími hráči, s nimiž pak lze tvořit party.. Jakmile se však vydáte za opravdovým dobrodružstvím, kde na vás čekají monstra, vytvoří hra novou instanci, kde jiné hráče než příslušníky party nepotkáte.

žánr:
MMORPG
požadavky: CPU 800mhz, 128mb ram, 32mb grafika
velikost: 470MB


Alternativou je pochopitelně samostatné vyhledání podobně Dungeon Runners naladěných hráčů prostřednictvím chatu. Toto místo je tedy perzistentní a pro všechny stejné. Jakmile se však vydáte za opravdovým dobrodružstvím, kde na vás čekají monstra, vytvoří hra novou instanci, kde jiné hráče než příslušníky party nepotkáte. Levely jsou navíc pokaždé jiné, protože se náhodně generují.

Na začátku se určitě vyplatí v Townsonu navštívit zdejší dungeon pro nováčky, kde se lze bez většího nebezpečí ohánět základními zbraněmi, aniž by vás kreatury hned srazily na zem. Jen tento areál má sedm pater, při sestupu do nižších podlaží navíc zjistíte, že tu jsou ještě brány do dalších areálů. Těmi jsou často spíše menší kousky lesů. Dungeon Runners tak na startu může působit jako relativně malá hra, tento dojem ale brzy ztratíte.

Stáhnete si plnou verzi a hrajete, nikdo po vás nechce ani dolar. Jakmile se ale do dobrodružství pohroužíte trochu více, zjistíte, že to není tak úplně pravda. Ve výsledku nás totiž hra vychází na zhruba tři eura měsíčně. Důvod? Distribuce je skutečně zdarma, ale brzy zjistíte, že jde o naprosto základní verzi. Teprve za zmíněný poplatek můžete svého hrdinu vybavit nejlepší výbavou, hromadit flakónky v inventáři, obchodovat s dalšími hráči či si zařídit seznam přátel. Kromě toho mají platící zákazníci předností právo v připojování na servery. To sice není příliš Dungeon Runners aktuální, protože na pětici serverů se momentálně pohybuje sto až dvě stě hráčů, což znamená, že se všude pohodlně vejdete i bez placení.

Jak hrát ?
Stáhnete si malý soubor (300kb).. Až ho spustíte tak se vám otevře okno, ktreré začne stahovat celou hru.. Po nainstalování a spuštění se vám začne hra aktualizovat a po sléze vám vyjede okno, ale dole v levo musíte dát ještě update.. Pak můžete hru spustit pomocí tlačítka PLAY NOW.. V menu hry se vás to zeptá, jestli si chcete založit učet, jestli jste tak ještě neučinili, tak si ho založte pomocí kliknutí na new account, pod kterém se musíte ve hře přihlásit.. Až se ve hře přihlásíte, tak vám vyjede seznam herních serverů... Těch je asi tak 8 a na každém se nachází 50-300 hráčů.. Jeden znich si vyberete a můžete si konečně založit vlastní postavu...

registrace: secure.plaync.com (První okno vyplňit, druhý nechat a třetí vyplnit)
domovská stránka: eu.plaync.com/eu

Dungeon Runners download:
*STAHUJTE ZDE*

obrázky:
obrázek ze hry , obrázek ze hry2 , obrázek ze hry3
Poslední komentáře
04.08.2009 11:25:43: NOOB hra....smiley${1}smiley${1}
 
Multiplayerové hry, MMO hry zdarma, Multiplayer online hry zdarma, Hry zdarma, Hraní po internetu, Free hry, Online hry, Hry, Internetové hry, Hry po internetu, Online web hry, PC hry ke stažení, Počítačové hry