ONLiNE MULTiPLAYER HRY ZDARMA

MMO-RPG

Knight Online

Fantasy MMORPG dosti podobné Kal Online, zejména co se bojového zaměření týče. Vyberte si z pestré škály ras a povolání, rozvíjejte své schopnosti a staňte se nejmocnějším z reků jedné ze znesvářených stran! komplexní fantastický svět obývaný spoustou rozličných tvorů a samozřejmě hromadu úkolů.
Po výběru jednoho z mnoha serverů, na kterém budete prohánět své virtuální svěřence, nastupuje jako snad vždy výběr strany, rasy a povolání postavy. Orkové mají několik podtříd, od větších a mohutnějších, hodících se na válečníky, až po intelektuálně zaměřené skřítky, předurčené stát se mocnými mágy. Na straně lidí je výběr „ras“ trochu skromnější - barbaři, muži a ženy, přičemž všichni mají trochu jiné dispozice pro určitá povolání. Ty jsou zpočátku na výběr čtyři a to jak jinak než válečník, zloděj, kouzelník a kněz. Pak ještě zbývá přidělit několik bodů mezi vlastnosti jako síla, moudrost nebo třeba inteligence a už se objevíte v prvním městě. První, čeho si všimnete, bude jistě jeho rušnost. Pobíhají tu totiž stovky zmatených nováčků a dělají tak své první kroky ve světě Knight Online. Právě pro ně je toto místo totiž jako stvořené, neboť překypuje low-level questy. Chcete-li do začátku dostat celkem dobré vybavení, vyplatí se alespoň některé z nich splnit. Máme tu dva typy úkolů - první druh je jakýsi příběhovější a je možno jej splnit vždy pouze jednou. Splníte jej, dostanete odměnu a tím to končí. Prostě klasika. Druhým typem jsou úkoly, které je možné udělat i vícekrát dokola a pokaždé za ně něco dostanete. Jedná se hlavně o obyčejné questy spočívající v zabití určitého počtu nepřátel nebo přinesení trofejí z jejich těl (rohy, kůže, magické suroviny). O náplň je tedy v tomto ohledu postaráno, a tak se vrhneme na první dobrodružství mimo hradby města. Nesmíte však jít příliš daleko, neboť čím větší lán země vás dělí od bezpečí hradeb, tím silnější potvory se kolem vás potulují a brzy byste se jistě stali jejich kořistí.

Souboje probíhají klasickým způsobem, kdy útočíte na protivníka zbraní a dopomáháte si určitými schopnostmi dle vaší úrovně a zaměření. Kupříkladu válečníci mají spoustu schopností pasivních, přidávajících nějaká ta procenta k útoku či k obraně navíc. Do toho mohou ještě používat speciální údery a jiné srandičky..Schopnostní body získáváte od 10. úrovně po výběru specializace a kupujete si za ně samozřejmě skilly.

Knight Online je bojově laděn. Nenajdete tu žádné výrobní či těžební schopnosti, veškeré věci získáváte jako odměnu za splněné mise nebo z těl monster. Jedinou výjimkou je vylepšování předmětů pomocí svitků, díky nimž získá daná věc určité bonusy a nové vlastnosti. Ze strany autorů je velmi podporováno organizované PvP (Player-versus-Player), kdy se při různých akcích v naplánovaných časech sejdou různé klany na nějakém místě a bojují například o dobytí hradu. Toto se týká pouze hrdinů na vyšších levelech, nicméně je to jistě zajímavá možnost a zpestření. Za vaše úspěchy můžete být povýšeni a zastávat ve svém národu nějaký úřad s určitými pravomocemi. Komunikaci mezi hráči a jejich spojování do různých gild a cechů je „vyššími mocnostmi“ také přáno.

-Rady do začátku:
Po vyzkoušení si základního ovládání si promluvte s NPCčky ve městě a vyslechněte si jejich úkoly. Zvlášť doporučuji splnit Newbie Helper Quest, díky němuž získáte ke jménu ikonku kuřete a pokročilí hráči se vám budou snažit pomáhat (za pomáhání kuřatům jsou jisté odměny. :))
Jděte ven z města a prvních pár levelů zabíjejte nejslabší potvory – Worm a Bandicot (s různými podtituly - Blood Worm, Earth Worm, jedná se o stejnou příšeru na jiném levelu). Sbírejte vše, co z nich vypadne.
Na 10. levelu si u kapitána (vypadá jako velký ještěr) můžete „vybrat“ specializaci. Od této chvíle již také dostáváte skill pointy, jimiž platíte za nové schopnosti. U kapitána je také možné jít zabít orčí otroky v aréně, za což dostanete slušnou sumu peněz. Do arény i zpět jste teleportováni.

-Návod jak zprovoznit hru Knight Online:
Stáhněte hru..
Na hlavní stránce www.knightonlineworld.com si zaregistrujte váš účet pomocí tlačítka Register.. Po vyplnění údajů již stačí počkat na potvrzení vašeho účtu.
Po instalaci a spuštění herního klienta si program sám stáhne potřebné patche a aktualizace. Ve hře se pak stačí zalogovat a vybrat server. Na serverech se stejným jménem a jiným číslem můžete libovolně hrát se stejnými postavami, server jiného jména je vždy nezávislý a vaše postavy tam nebudou!


Knight Online download:
*STAHUJTE ZDE*

NEBO

Knight Online download2:
*STAHUJTE ZDE*


obrázky:
obrázek ze hry ,
obrázek ze hry2 , obrázek ze hry3


Žádné komentáře
 
Multiplayerové hry, MMO hry zdarma, Multiplayer online hry zdarma, Hry zdarma, Hraní po internetu, Free hry, Online hry, Hry, Internetové hry, Hry po internetu, Online web hry, PC hry ke stažení, Počítačové hry