ONLiNE MULTiPLAYER HRY ZDARMA

MMO-RPG

Savage: The Battle for Newerth

Dva národy.. lidská rasa a fantasy stvoření. Vyberte si ze dvou týmů a vydejte se jako jeden z bojovníků do nekonečných bojů.. Za každý tým se jeden hráč stará o městečko a staví různé budovy a věže.. ostatní bojují, vydělávají nebo pomáhají k postavení některé z budovy..
žánr: MMORPG  velikost: 150MB
požadavky: CPU 600mhz, 128mb ram, 32mb grafika
Jeden člověk za každý tým vidí celou mapu a je na pozici stratéga, staví budovy, dává jednotkám povely a celkově hru diriguje, musí mít nutnou dávku zkušeností. Jinak by došlo k jeho sesazení, vlna demokracie totiž na(ne)štěstí umožňuje odvolání a dosazení zcela nového člověka. Zbylí jsou pak jen takzvanými pěšáky na velké mapě, mohou téměř dle libosti chodit kamkoliv, dělat cokoliv, avšak samozřejmě v rámci mezí a úkonů stanovených oním vůdcem. Poslouchat se ho rozhodně vyplatí, neboť má přehled nad celou mapou a především svým teritoriem.

Vy tak spíše bojujete, tu a tam můžete pomoci i ve výstavbě nového stavení. Vše je opravdu jednoduché, přitom velice zábavné a za všechny činy získáváte zkušenosti a zlepšujete. Jakmile přijdete k rozestavěné budově a začnete do ní bušit kladívkem, utržíte jistou dávku zkušenostních bodů, což ostatně platí i u bojů. A za utržené peníze, které i v tomto případě hrají nemalou roli, můžete bloumat po základně a kupovat v daných místech potřebné zbraně. Můžete se dokonce přepnout do 3D pohledu a vychutnávat si boje z pohledu očí vaší postavy...

Dva národy, jež jsou na výběr, se od sebe liší spíše v klíčových prvcích, razantnějších rozlišnosti u nich však nenajdete. Zatímco tedy lidská rasa upřednostňuje díky svému postavení v přírodě zbraně na dálku, fantasy stvoření (zvířecí bestie) nedají dopustit na krvelačné útoky svými sekáčky na maso, klepátky na řízky nebo rovnou na kousavé zuby. Vyváženost je však v Savage překvapivě velká a těžko zároveň soudit, zda-li je zábavnější být vojevůdcem, nebo „jen“ klasickým vojákem přímo v bojové vřavě.

Domovská stránka: s2games.com

po spuštění hry se vás to zeptá, jestli ji chcete updatovat (aktualizovat) klikněte na Yes.. to potrvá asi 1 minutu... spustí se vám hra a vyskočí okénko na přihlášení hráče.. Tam zadejte libovolný jméno a heslo, nepotřebujete žádnou registraci... Pak dáte Play Savage a vyjede vám seznam herních serverů..

Savage: The Battle for Newerth download:
*STAHUJTE ZDE*

obrázky:
obrázek ze hry ,
obrázek ze hry2 , obrázek ze hry3
Poslední komentáře
10.07.2013 13:19:08: Tak není to špatný no. Teď zkouším hru http://mercelite.cz/
 
Multiplayerové hry, MMO hry zdarma, Multiplayer online hry zdarma, Hry zdarma, Hraní po internetu, Free hry, Online hry, Hry, Internetové hry, Hry po internetu, Online web hry, PC hry ke stažení, Počítačové hry