ONLiNE MULTiPLAYER HRY ZDARMA

ZÁVODNÍ

BMW M3 Challenge

Výtečný automobilový simulátor, rozsáhlý singleplayer a multiplayer s reálným fyzikálním modelem. To vše nám přináší jedna z nejlepších free závodních her na scéně

žánr: automobilový simulátor, multiplayer
požadavky: 1.2Ghz, 256MB ram, 64MB grafika
velikost: 345MB
BMW slaví světovou premiéru svého nového BMW M3 Coupé na autosalonu ve Frankfurtu, a právě pro onu příležitost si automobilka nechala vyrobit hru u příležitosti uvedení již zmíněného sportovního modelu.

O dobrou grafiku a hratelnost neni nouze. Hra je hodně přiblížená realitě, takže nečekejte žádné řezání ostrých zatáček ve 100km/h..

Základním herním módem je singleplayer, jenž dále nabízí několik variant. Tou první je Free race, neboli volná jízda, kde si nezávažně vyzkoušíte vlastnosti vozidla, abyste se posléze mohli pustit do závodění. Druhou variantou je Racing Weekend, který je rozdělen do tří kategorií: trénink, kvalifikaci a samostatný závod, což je společné i v části multiplayeru.

Všichni příznivci závodních her se mohou připojit na několik internetových serverů, přičemž několik z nich je zaplněných od samotného vydání.
Pro hraní na internetu se musíte ve hře registrovat, pak jen přihlásit a můžete se jít z vesela bavit na internetové servery..


BMW M3 Challenge download:
*STAHUJTE ZDE*

obrázky:
obrázek ze hry , obrázek ze hry2 , obrázek ze hry3


Žádné komentáře
 
Multiplayerové hry, MMO hry zdarma, Multiplayer online hry zdarma, Hry zdarma, Hraní po internetu, Free hry, Online hry, Hry, Internetové hry, Hry po internetu, Online web hry, PC hry ke stažení, Počítačové hry