ONLiNE MULTiPLAYER HRY ZDARMA

ZÁVODNÍ

Drift City

Čistě multiplayerová online hra.. Dalo by se rovnat k MMORPG, ale z jiného okruhu.. tentokrát závodního.. Setkáte se nejen se závoděním, ale i s dalšíma vychatávkama jako je obchodování s ostatními hráči.
žánr: závodní online multiplayer
požadavky: 1000MHz, 256mb ram, 64mb grafika
velikost: 700MB
Ano, Drift City je skutečně hrou, která se hraje jedině online. S trochou nadsázky by se dala označit jako MMORPG, kde místo postav vystupují auta, respektive jejich řidiči. Zpočátku je nutná registrace na oficiálním webu, kde si zřídíte svůj vlastní účet. Posléze si musíte přímo ve hře vytvořit postavu, vybrat si vybrat jeden z vozů a následně se vydat na virtuální silnice.

Pro pokročení do dalšího levelu musíte plnit různorodé mise (ať už to jsou checkpointové závody, časovky či policejní akce), jezdit jako doručovatel nebo také klasicky nejoblíbenější pouliční závodění proti jiným hráčům. To je tak zvaná Battle Arena. Můžete soutěžit individuálně i v týmu. Ovládání je hodně arkádové, což je pro tento žánr běžné. Klávesou „Shift“ říznete zatáčku ukázkovým smykem. Také smíte využívat bonusů jako je například hyper nitro. Každý závod je neuvěřitelně napínavý a o vítězi se většinou rozhoduje v posledních metrech. Odměnou pro vítěze jsou virtuální peníze, expy a možnost výběru tratě pro další utkání.

Další vymožeností je návštěva řidičského dómu. Zde je soustředěna většina obchůdků s automobilovými součástkami, prodejen nových vozů, aukční síně atd. Koupená součástka se vám otevře v inventáři a vy si ji můžete sami dát na svůj vůz (pokud jste v levelu, který součástka vyžaduje).


pro spuštění hry je třeba se zaregistrovat na http://drift.ijji.com. Posléze se hra spouští přímo z webu.. kliněte na „Play Live“, které se nachází pod nápisem Drift city. Po stažení aktualizací a Launcheru se dostanete přímo do hry.

Drift City download:
zde si vyberte jeden z downloadů ve středu stránky...
*STAHUJTE ZDE*

obrázky:

obrázek ze hry ,
obrázek ze hry2 , obrázek ze hry3
Žádné komentáře
 
Multiplayerové hry, MMO hry zdarma, Multiplayer online hry zdarma, Hry zdarma, Hraní po internetu, Free hry, Online hry, Hry, Internetové hry, Hry po internetu, Online web hry, PC hry ke stažení, Počítačové hry